Pohár ČR 2009 – starší žákyně

12.–14. června v Opatovicích nad L abem

Sekce turnajového speciálu:

↑ NahoruVýsledky

Tabulka


123 4567SkóreBodyPořadí
Tymákov (1)
P 5:7 6:3 13:6 13:2 4:7 12:6 53:31 8
3
Žatec (2)
7:5 O 11:4
17:12 14:4 11:8 7:5 67:38 12 1
Studénka (3)
3:6 4:11
H 6:10 4:5 5:17 8:18 30:67 0 7
Vracov (4)
6:13 12:17
10:6
Á 16:8 5:12 11:13 60:69 4 5
Bakov (5)
2:13 4:13
5:4
8:16 R 5:16 3:9 27:72 2 6
Hlinsko (6)
7:4 8:11
17:5
12:5 16:5 Č 9:4 69:34 10 2
Opatovice (7)
6:12 5:7
18:8
13:11 9:3 4:9 R 55:50 6 4

 

Konečná tabulka turnaje

Poř.Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1. TJ Šroubárna Žatec
6
0
0
67:38
12
2. HK Hlinsko
5
0
1
69:34
10
3. Sokol Tymákov
4
0
2
53:31
8
4. TJ Sokol Opatovice n. L.
3
0
3
55:50
6
5. TJ Sokol Vracov
2
0
4
60:69
4
6. Sokol Bakov n. J. NH
1
0
5
27:72
2
7. SK Studénka
0
0
6
30:67
0

 

Nejlepší hráčí turnaje

brankáři:

  1. Mišková Martina – Hlinsko
  2. Andrtová Barbora – Žatec
  3. Kuglerová Tereza – Tymákov

obránci:

  1. Šmahelová Soňa – Hlinsko
  2. Odchodnická Andrea – Studénka
  3. Kunová Monika – Bakov

útočníci:

  1. Janková Petra – Opatovice
  2. Žižková Veronika – Žatec
  3. Dobiášová Rozálie – Hlinsko

střelci:

  1. Kvapilová Nikola – Hlinsko (40×)
  2. Janečková Jana – Žatec (35×)
  3. Janková Petra – Opatovice (35×)

↑ NahoruČasový harmonogram Poháru ČR 2009

Pátek 12. června 2009

Č.ČasUdálostVýsledek

06.30–7.30
snídaně

1.
08.00
Vracov – Hlinsko
5:12 (4:6)
2.
09.00
Opatovice – Studénka
18:8 (13:3)
3.
10.00
Žatec – Bakov 14:4 (7:2)
4.
11.00
Tymákov – Vracov 13:6 (6:2)
5.
12.00
Opatovice – Žatec
5:7 (2:4)

13.00
oběd


13.50
nástup družstev, složení závodnického slibu

6.
14.00
Studénka – Hlinsko
5:17 (2:8)
7.
15.00
Bakov – Tymákov 2:13 (0:7)
8.
16.00
Vracov – Opatovice
11:13 (7:7)
9.
17.00
Hlinsko – Žatec
8:11 (6:6)
17.30–19.00 večeře
20.00 porada vedení turnaje a vedoucích družstev

Sobota 13. června 2009

Č.ČasUdálostVýsledek

07.00–08.00
snídaně

10.
08.00
Studénka – Bakov
4:5 (3:2)
11.
09.00
Hlinsko – Tymákov 7:4 (5:2)
12.
10.00
Bakov – Opatovice
3:9 (1:6)
13.
11.00
Žatec – Vracov
17:12 (7:5)

12.00–13.00
oběd

14.
13.00
Tymákov – Studénka
6:3 (4:2)
15.
14.00
Hlinsko – Opatovice
9:4 (4:1)
16.
15.00
Vracov – Bakov 16:8 (11:5)
17.
16.00
Žatec – Studénka
11:4 (4:2)
18.
17.00
Opatovice – Tymákov
6:12 (2:8)

17.30–19.00
večeře


20.00
porada vedení turnaje a vedoucích družstev

 

Neděle 14. června 2009

Č.ČasUdálostVýsledek

07.00–08.00
snídaně

19.
08.00
Tymákov – Žatec
5:7 (3:3)
20.
09.00
Studénka – Vracov
6:10 (1:3)
21.
10.00
Bakov – Hlinsko 5:16 (1:9)

11.10
schůzka vedení turnaje


11.25
slavnostní nástup, vyhlášení výsledků, vyhodnocení nejlepších hráčů


11.45
oběd a odjezd účastníků turnaje

 

↑ NahoruPropozice turnaje

DružstevHrací doba
Přestávka PátekSobotaNedelě
7 2 × 20 minut
10 minut
9 utkání
9 utkání
3 utkání

 

Účastníci turnaje

Č.DružstvoOblast
1. Sokol Tymákov
Západočeská oblast
2. TJ Šroubárna Žatec
Severočeská oblast
3. SK Studénka Severomoravská oblast
4. TJ Sokol Vracov
Jihomoravská oblast
5. Sokol Bakov nad Jizerou NH
Středočeská oblast
6. HK Hlinsko
Východočeská oblast
7. TJ Sokol Opatovice nad Labem
Družstvo pořadatele turnaje

 

Ředitel turnaje

  • Mgr. Mirostav Šír

Rozhodčí turnaje

  • Libor Bittner
  • Jiří Bláha
  • Ing. Jiří Maiwaelder

Zástupci pořadatele

  • Radek Kubelka
  • Ing. Jaroslav Procházka
  • Jiří Bittner
  • Jindřich Hruška

Záštitu nad finálovým turnajem starších žaček o Pohár ČR převzali

  • Ing. Jana Pernicová – radní Pardubického kraje pro školství a tělovýchovu
  • Zdeněk Čihák – předseda Krajského sdružení ČSTV Pardubice
  • Ing. Pavel Kohout – starosta obce Opatovice nad Labem

Mediální podporu akce zajišťují

  • Pardubické noviny
  • Nový Pernštejn
  • Radio OK Východní Čechy
  • Web oddílu TJ Sokol Opatovice nad Labem www.nhopatovice.cz

Přidejte komentář