Galerie mistrů Národní házené

Tato galerie mistrů je majetkem oddílu národní házené TJ Přeštice. Je svoleno použití s jejím souhlasem.

Mistři České republiky

Sezóna Muži Dorostenci Starší žáci Mladší žáci
1922/1923 SK Hodolany
1923/1924 Sokol I. Prostějov
1924/1925 SK Slavia Praha
1925/1926 SK Slavia Praha
1926/1927 LK Ikar Plzeň
1927/1928 LK Ikar Plzeň
1928/1929 LK Ikar Plzeň
1929/1930 SK Moravská Slavia
1930/1931 Sokol I. Prostějov
1931/1932 LK Ikar Plzeň
1932/1933 LK Ikar Plzeň
1933/1934 Sokol I. Prostějov
1934/1935 LK Ikar Plzeň
1935/1936 TPK Star Plzeň
1936/1937 TPK Star Plzeň TPK Star Plzeň
1937/1938 NEDOHRÁNO NEDOHRÁNO
1938/1939 Sokol Královo Pole NEHRÁNO
1939/1940 TPK Star Plzeň TPK Star Plzeň
1940/1941 NEHRÁNO SK Zábělá
1941/1942 SK Slavia Praha SK Bedihošť
1942/1943 Stadion Rokycany SK Bedihošť
1943/1944 SK Holešov NEHRÁNO
1944/1945 NEHRÁNO NEHRÁNO
1945/1946 SK Holešov NEHRÁNO
1946/1947 SK Baťa Zlín NEHRÁNO
1947/1948 Ikar Kukleny NEHRÁNO
1948/1949 Svit Gottwaldov Star Plzeň
1949/1950 ATK Praha Sokol Nezvěstice
1950/1951 TK Praha Sokol Nezvěstice
1951/1952 ATK Praha Ostrava/Gottwaldov
1952/1953 Spartak Plzeň Hrdlovka/Smíchov
1953/1954 ÚDA Praha VPŠS Jihlava
1954/1955 ÚDA Praha Tatran Bystřice
1955/1956 Spartak Plzeň ZVIL Bolevec/Zubří Sokol Vémyslice Sokol Vémyslice
1956/1957 Sokol Bolevec Židenice/Bolevec Spartak Smíchov Spartak Smíchov
1957/1958 Spartak Plzeň ZVIL Nusle/Most Spartak Čakovice Spartak Čakovice
1958/1959 Tatran Holešov Bolevec/Nusle Baník Rokycany Baník Rokycany
1959/1960 Spartak Plzeň ZVIL Náchod/Turnov MŽ Olomouc MŽ Olomouc
1960/1961 Jiskra Třeboň Jiskra Náchod Dynamo Jihlava Dynamo Jihlava
1961/1962 Baník Most Jiskra Náchod Dynamo Jihlava Dynamo Jihlava
1962/1963 Kovohutě Rokycany Kovohutě Rokycany Sokol Stará Ves Sokol Stará Ves
1963/1964 Kovohutě Rokycany Baník Stupno Sokol Stará Ves Sokol Stará Ves
1964/1965 Kovohutě Rokycany Sokol Stará Ves Sokol Stará Ves Sokol Stará Ves
1965/1966 Baník Most Sokol Stará Ves Sokol Rokytnice Sokol Rokytnice
1966/1967 VŽKG Ostrava Sokol Rokytnice Baník Most Baník Most
1967/1968 VŽKG Ostrava Lokomotiva Bakov Baník Most Baník Most
1968/1969 Dukla Příbram Baník Most Sokol Blovice Sokol Blovice
1969/1970 Dukla Příbram Baník Most Sokol Tymákov Sokol Tymákov
1970/1971 Sokol Ejpovice Baník Most Dynamo Jihlava Dynamo Jihlava
1971/1972 Sokol Přeštice Sokol Ejpovice Jiskra Humpolec Jiskra Humpolec
1972/1973 Sokol Přeštice Sokol Tymákov Dynamo Jihlava Dynamo Jihlava
1973/1974 Sokol Přeštice Sokol Rokytnice Sokol Fruta Miroslav Sokol Fruta Miroslav
1974/1975 TJ Přeštice Jiskra Humpolec TJ Přeštice TJ Přeštice
1975/1976 TJ Přeštice TJ Přeštice Sokol Veselí n/M. Sokol Veselí n/M.
1976/1977 CHZ ČSSP Litvínov Sokol Žerovice Sokol Humpolec Sokol Humpolec
1977/1978 CHZ ČPPS Litvínov Sokol Žerovice TJ Veselí n/M. TJ Veselí n/M.
1978/1979 TJ Přeštice TJ Dobruška Modeta Jihlava Modeta Jihlava
1979/1980 TJ Přeštice TJ Veselí n/M. TJ Veselí n/M. TJ Veselí n/M.
1980/1981 Sokol Podhorní Újezd Sokol Studénka TJ Veselí n/M. TJ Ledce
1981/1982 Sokol Podhorní Újezd TJ Stupno TJ Veselí n/M. Sokol Ostopovice
1982/1983 Sokol Podhorní Újezd Lokomotiva Ostrava Sokol Pustějov LIAZ Přerov
1983/1984 TJ Přeštice Tesla Nýřany TJ Náchod TJ Vítkovice
1984/1985 Sokol Studénka LIAZ Přerov Nové Město n/M. Stará Ves n/O.
1985/1986 TJ Přeštice LIAZ Přerov TJ Stará Ves n/O. Lokomotiva Ostrava
1986/1987 LIAZ Přerov LIAZ Přerov TJ Stará Ves n/O. TJ Studénka
1987/1988 LIAZ Přerov LIAZ Přerov TJ Stará Ves n/O. Modeta Jihlava
1988/1989 LIAZ Přerov LIAZ Přerov TJ Stupno TJ Vítkovice
1989/1990 LIAZ Přerov TJ Veselí n/M. Sokol Všenice Sokol Všenice
1990/1991 LIAZ Přerov TJ Stará Ves n/O. TJ Vítkovice TJ Tymákov
1991/1992 LIAZ Přerov TJ Stupno SK Stará Ves n/O. Rokytnice u Př.
1992/1993 LIAZ Přerov Sokol Albrechtičky TJ Veselí n/M. TJ Veselí n/M.
1993/1994 SK Žeravice Sokol Stupno Sokol Tymákov TJ Stará Ves n/O.
1994/1995 Sokol Stupno TJ Stará Ves n/O. Nové Město n/M. TJ Stará Ves n/O.
1995/1996 SK Žeravice TJ S. Rokytnice Nové Město n/M. TJ J. Raspenava
1996/1997 Sokol Stupno SK Veselí n/M. TJ Šr. Žatec TJ J. Raspenava
1997/1998 SK Žeravice Sokol Nové Město TJ Tábor-Brno TJ Šr. Žatec
1998/1999 SK Žeravice Sokol Nové Město Sokol Bakov TJ Stará Ves n/O.
1999/2000 SK Žeravice Draken-Tábor Brno SK Veselí n/M. TJ Osek n/B.
2000/2001 SK Studénka Draken Brno TJ DIOSS Nýřany Rokytnice u Př.
2001/2002 SK Žeravice SK Veselí n/M. Draken Brno TJ Příchovice
2002/2003 TJ AVIA Čakovice TJ S. Rokytnice TJ J. Raspenava Nové Město n/M.
2003/2004 TJ DIOSS Nýřany TJ Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany TJ S. Podlázky
2004/2005 TJ DIOSS Nýřany TJ Sokol Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany Sokol Dobruška
2005/2006 TJ Plzeň-Újezd SSK Vítkovice TJ Přeštice SK Žeravice
2006/2007 Sokol Krčín Sokol Tymákov TJ Sokol Podlázky SK Žeravice
2007/2008 TJ DIOSS Nýřany TJ Šroubárna Žatec TJ S. Opatovice TJ Příchovice
2008/2009 1. NH Brno Sokol Dobruška TJ Příchovice SK Studénka
2009/2010 TJ Plzeň Újezd TJ Přeštice Draken Brno Sokol Krčín
2010/2011 1.NH Brno TJ Sokol Opatovice n.L. TJ Příchovice SK Studénka
2011/2012 TJ Plzeň Újezd TJ Příchovice Sokol Krčín TJ Plzeň Újezd
2012/2013 1.NH Brno Sokol Tymákov TJ Plzeň Újezd TJ Plzeň Újezd
2013/2014 TJ Plzeň Újezd TJ Příchovice SK Studénka SK Studénka
2014/2015 Sokol Tymákov Sokol Krčín TJ Plzeň - Újezd SK Studénka
2015/2016 TJ Plzeň Újezd TJ Plzeň Újezd TJ Plzeň Újezd SK Studénka
2016/2017 TJ Přeštice TJ Plzeň Újezd TJ Nezvěstice TJ Božkov
2017/2018 TJ Přeštice TJ Plzeň - Újezd SK Studénka TJ Sokol Kyšice

Sezóna Ženy Dorostenky Starší žačky Mladší žačky
1920/1921 SK Pardubice
1921/1922 SK Meteor Vinohrady
1922/1923 AC Slov. Uh. Hradiště
1923/1924 SK Čechie I. Praha
1924/1925 SK Achilles Brno
1925/1926 SK Slavia Praha
1926/1927 SK Baťa Zlín
1927/1928 SK Achilles Brno
1928/1929 SK Slavia Praha
1929/1930 SK Kyjov
1930/1931 SK Kyjov
1931/1932 SK Kyjov
1932/1933 SK Slavia Praha
1933/1934 SK Židenice
1934/1935 SK Slavia Praha
1935/1936 SK Židenice
1936/1937 SK Židenice AFK Republikán
1937/1938 NEDOHRÁNO NEDOHRÁNO
1938/1939 SK Aso Olomouc NEHRÁNO
1939/1940 SK Aso Olomouc SK Židenice
1940/1941 SK Aso Olomouc SK Židenice
1941/1942 SK Aso Olomouc SK Židenice
1942/1943 SK Aso Olomouc SK Židenice
1943/1944 SK Aso Olomouc ČSK Hranice
1944/1945 NEHRÁNO NEHRÁNO
1945/1946 SK Aso Olomouc NEHRÁNO
1946/1947 SK Baťa Zlín NEHRÁNO
1947/1948 SK Aso Olomouc NEHRÁNO
1948/1949 SK Aso Olomouc Sokol Humpolec
1949/1950 TJ Uherské Hradiště Sokol Náchod
1950/1951 S. Sezimovo Ústí Sokol Náchod
1951/1952 Dynamo Slavia Praha Brno/Gottwaldov
1952/1953 ZVIL S. Gottwaldov Jesenice/Náchod
1953/1954 Spartak Gottwaldov Spartak Vsetín
1954/1955 Jiskra Náchod ZZN Slavoj Znojmo
1955/1956 Jiskra Náchod ZZN Miroslav/Znojmo Sokol Vémyslice Sokol Vémyslice
1956/1957 Spartak Gottwaldov Kunovice/Ostroh Spartak Kunovice Spartak Kunovice
1957/1958 Slovan Jihlava Nusle/Kunovice Spartak Kunovice Spartak Kunovice
1958/1959 Dynamo Jihlava Kunovice/Nusle TJ Znojmo TJ Znojmo
1959/1960 Spartak Praha Most/Vémyslice Jiskra Náchod Jiskra Náchod
1960/1961 Spartak Kunovice Jiskra Náchod Spartak Jablůnka Spartak Jablůnka
1961/1962 SPP Kunovice SPP Kunovice TJ Znojmo TJ Znojmo
1962/1963 SPP Kunovice SPP Kunovice ČZG Náchod ČZG Náchod
1963/1964 SPP Kunovice SPP Kunovice ČZG Náchod ČZG Náchod
1964/1965 SPP Kunovice Baník Most Sokol Hošťálkovice Sokol Hošťálkovice
1965/1966 Dynamo Jihlava TJ Poruba TJ Šroubárna Žatec TJ Šroubárna Žatec
1966/1967 Rubena Náchod Jiskra Třebíč VTŽ Chomutov VTŽ Chomutov
1967/1968 Rubena Náchod TJ Poruba VTŽ Chomutov VTŽ Chomutov
1968/1969 Rubena Náchod TJ Poruba Sokol Hošťálkovice Sokol Hošťálkovice
1969/1970 Rubena Náchod TJ Poruba TJ Šroubárna Žatec TJ Šroubárna Žatec
1970/1971 Rubena Náchod Sokol Stará Huť VOKD Poruba VOKD Poruba
1971/1972 VOKD Poruba TJ Poruba Rubena Náchod Rubena Náchod
1972/1973 VOKD Poruba VOKD Poruba VOKD Poruba VOKD Poruba
1973/1974 VOKD Poruba VOKD Poruba VŽKG Ostrava VŽKG Ostrava
1974/1975 VOKD Poruba VOKD Poruba TJ Šroubárna Žatec TJ Šroubárna Žatec
1975/1976 VOKD Poruba VOKD Poruba VOKD Poruba VOKD Poruba
1976/1977 VOKD Poruba TJ Dobruška Spartak Hlinsko Spartak Hlinsko
1977/1978 TJ Vítkovice TJ Šr. Žatec TJ Náchod TJ Náchod
1978/1979 TJ Dobruška VOKD Poruba TJ Náchod TJ Náchod
1979/1980 TJ Náchod TJ Náchod Sokol Pustějov Sokol Pustějov
1980/1981 TJ Vítkovice TJ Spartak Praha 4 TJ Náchod
1981/1982 TJ Vítkovice Lok. Chomutov Sokol Pustějov
1982/1983 Jiskra Havlíčkův Brod TJ Spartak Praha 4
1983/1984 Jiskra Havlíčkův Brod TJ Dobruška
1984/1985 Jiskra Havlíčkův Brod TJ Přeštice Spartak Praha 4
1985/1986 Spartak Praha 4 VOKD Poruba Spartak Praha 4
1986/1987 Spartak Praha 4 TJ Spartak Praha 4 S. Veselí n/M.
1987/1988 Spartak Praha 4 TJ Spartak Praha 4 ODPM H. Brod
1988/1989 Spartak Praha 4 TJ Spartak Praha 4 SK Veselí n/M.
1989/1990 Spartak Praha 4 Havlíčkův Brod Tábor Brno Klášterec n/O.
1990/1991 Jiskra Havlíčkův Brod TJ Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 SK Studénka
1991/1992 Jiskra Havlíčkův Brod Klášterec nad Ohří SK Studénka Sokol Rokytnice
1992/1993 Jiskra Havlíčkův Brod Klášterec nad Ohří Klášterec n/O. Klášterec n/O.
1993/1994 Sokol Dobruška Klášterec nad Ohří TJ Pustějov L. Chomutov
1994/1995 Jiskra Havlíčkův Brod SK Praha 4 TJ Přeštice Sokol Krčín
1995/1996 TJ Pustějov TJ Pustějov L. Chomutov Bolevec 1925
1996/1997 TJ Pustějov TJ Pustějov SK Studénka Bolevec 1925
1997/1998 KLH Chomutov TJ Přeštice Rubena Náchod Bolevec 1925
1998/1999 SK Studénka SKNH Klášterec Klášterec n/O. TJ Přeštice
1999/2000 SK Chomutov NH HK Hlinsko Sokol Kokory Sokol Rokytnice
2000/2001 SK Chomutov NH TJ Spartak Modřany Sokol Dobruška SK Studénka
2001/2002 SK Chomutov NH SKH Bolevec Sokol Dobruška Sokol Krčín
2002/2003 SK Chomutov NH Sokol Dobruška SK Studénka TJ Příchovice
2003/2004 SK Chomutov NH Sokol Dobruška Sokol Krčín TJ Přeštice
2004/2005 SK Chomutov NH Sokol Krčín Sokol Krčín TJ Pustějov
2005/2006 SK Chomutov NH SK Chomutov NH TJ Příchovice Sokol Dobruška
2006/2007 SK Chomutov NH TJ Přeštice TJ Přeštice TJ Příchovice
2007/2008 Sokol Tymákov Sokol Krčín TJ Sokol Pustějov TJ Příchovice
2008/2009 Sokol Tymákov TJ Přeštice Sokol Dobruška TJ Příchovice
2009/2010 SK Chomutov NH Sokol Dobruška TJ Příchovice Sokol Tymákov
2010/2011 Sokol Krčín Sokol Tymákov TJ Sokol Opatovice n.L. Sokol Tymákov
2011/2012 Sokol Dobruška Sokol Tymákov Sokol Tymákov Baník Most
2012/2013 Sokol Tymákov Sokol Tymákov Sokol Krčín TJ Přeštice
2013/2014 Sokol Dobruška Sokol Tymákov TJ Chropyně TJ Přeštice
2014/2015 Sokol Tymákov Sokol Tymákov TJ Přeštice SK Studénka
2015/2016 Sokol Tymákov TJ Plzeň Újezd TJ Přeštice TJ Přeštice
2016/2017 Sokol Tymákov TJ Vracov TJ Přeštice TJ Přeštice
2017/2018 Sokol Tymákov TJ Přeštice Draken Brno TJ Stará Huť

Vítězové poháru České republiky

Sezóna Muži Dorostenci Starší žáci Mladší žáci
1974/1975 Tesla Nýřany TJ Přeštice TJ Přeštice TJ Přeštice
1975/1976 Dukla Most Dynamo Jihlava Sokol Záluží Sokol Záluží
1976/1977 Tesla Nýřany
1977/1978 Sokol Podhorní Újezd Sokol Žeravice Sokol Záluží Sokol Záluží
1978/1979 Sokol Podhorní Újezd Sokol Žeravice TJ Přeštice TJ Přeštice
1979/1980 Sokol Podhorní Újezd Sokol Žeravice Sokol Blovice Sokol Blovice
1980/1981 Sokol Podhorní Újezd Jiskra Humpolec Baník Louka Baník Louka
1981/1982 Sokol Podhorní Újezd Tesla Nýřany Sokol Stará Ves Sokol Stará Ves
1982/1983 TJ Přeštice LIAZ Přerov Sokol Rokytnice Sokol Rokytnice
1983/1984 LIAZ Přerov Tesla Nýřany Modeta Jihlava Modeta Jihlava
1984/1985 LIAZ Přerov TJ Vítkovice Sokol Ostopovice Sokol Ostopovice
1985/1986 TJ Přeštice TJ Vítkovice LIAZ Přerov LIAZ Přerov
1986/1987 LIAZ Přerov TJ Vítkovice Sokol Plzeň-Újezd Sokol Plzeň-Újezd
1987/1988 LIAZ Přerov TJ Veselí n/M. Sokol Olbramovice Sokol Olbramovice
1988/1989 LIAZ Přerov Sokol Stará Ves Sokol Studénka Sokol Studénka
1989/1990 LIAZ Přerov TJ Stupno Tábor Brno Tábor Brno
1990/1991 LIAZ Přerov TJ Stupno TJ Stará Ves TJ Stará Ves
1991/1992 TJ Ostopovice SK Studénka TJ Veselí n/M. TJ Veselí n/M.
1992/1993 TJ Ostopovice TJ DIOSS Nýřany SK Studénka SK Studénka
1993/1994 TJ Ostopovice SSK Vítkovice SK Studénka Sokol Roktnice
1994/1995 TJ Stará Ves Sokol Stupno TJ Stará Ves Sokol Rokytnice
1995/1996 TJ DIOSS Nýřany TJ Stará Ves TJ Pustějov Sokol Roktnice
1996/1997 SK Žeravice TJ Svinov TJ Svinov Veselí n/M.
1997/1998 TJ DIOSS Nýřany Sokol Dobruška Podhorní Újezd Sokol Rokytnice
1998/1999 SK HK Žeravice TJ S. Podhorní Újezd SK Žeravice TJ Plzeň-Újezd
1999/2000 SK HK Žeravice Sokol Stupno TJ DIOSS Nýřany Sokol Rokytnice
2000/2001 TJ Příchovice TJ Příchovice TJ Plzeň-Újezd Draken Brno
2001/2002 TJ Draken Brno Drken Brno TJ Osek n/B. Sokol Dobruška
2002/2003 TJ DIOSS Nýřany TJ Stará Ves TJ Přeštice Sokol Opatovice
2003/2004 Sokol Krčín TJ Sokol Osek n/B. SK Žeravice Sokol Tymákov
2004/2005 TJ Stará Huť Draken Brno TJ Přeštice TJ S. Opatovice
2005/2006 TJ DIOSS Nýřany TJ DIOSS Nýřany TJ S. Opatovice TJ Příchovice
2006/2007 TJ DIOSS Nýřany SK Veselí n/M. SK Žeravice TJ Sokol Bakov
2007/2008 TJ Plzeň-Újezd KNH MS Brno SK Žeravice Sokol Bakov n/J.
2008/2009 TJ DIOSS Nýřany TJ Příchovice
Draken Brno
SKNH Veselí n. M.
2009/2010 1.NH Brno Sokol Tymákov NH Řevnice TJ Sokol Ostopovice
2010/2011 TJ Plzeň-Újezd Stupno Rokytnice Sokol Tymákov
2011/2012 1.NH Brno Sokol Tymákov TJ Stará Ves n Ondř. Sokol Nezvěstice
2012/2013 1.NH Brno TJ Příchovice SK Studénka TJ Stará Ves nad Ondřejnicí
2013/2014 DIOSS Nýřany TJ Stará Ves nad Ondřejnicí Sokol Tymákov KNH Moravská Slávia Brno
2014/2015 TJ Plzeň - Újezd TJ Stará Vec nad Ondřejnicí TJ Nezvěstice TJ Plzeň Újezd
2015/2016 TJ Plzeň Újezd Sokol Tymákov Sokol Nezvěstice TJ Přeštice
2016/2017 TJ DIOSS Nýřany TJ Stará Ves nad Ondřejnicí TJ Plzeň Újezd TJ Přeštice
2017/2018 TJ Přeštice Sokol Nezvěstice TJ Plzeň - Újezd TJ Přeštice

Sezóna Ženy Dorostenky Starší žákyně Mladší žákyně
1974/1975 VOKD Poruba TJ Přeštice TJ Šroubárna Žatec TJ Šroubárna Žatec
1975/1976 VOKD Poruba TJ Dobruška Spartak Hlinsko Spartak Hlinsko
1976/1977 VOKD Poruba TJ Dobruška Spartak Hlinsko Spartak Hlinsko
1977/1978 VOKD Poruba Sokol Vřeskovice Lokomotiva Chomutov Lokomotiva Chomutov
1978/1979 VOKD Poruba Sokol Žeravice
1979/1980 TJ Jiskra H. Brod Jiskra H. Brod Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
1980/1981 TJ Vítkovice Spartak Praha 4 VTŽ Chomutov VTŽ Chomutov
1981/1982 TJ Vítkovice TJ Náchod VOKD Poruba VOKD Poruba
1982/1983 VOKD Poruba TJ Náchod VOKD Poruba VOKD Poruba
1983/1984 TJ Dobruška TJ Náchod Sokol Raspenava Sokol Raspenava
1984/1985 TJ Jiskra H. Brod VOKD Poruba Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
1985/1986 TJ Spartak Praha 4 Modeta Jihlava VTŽ Chomutov VTŽ Chomutov
1986/1987 TJ Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 Spartak Modřany Spartak Modřany
1987/1988 TJ Spartak Praha 4 Nové Město n/M. Sokol Vémyslice Sokol Vémyslice
1988/1989 TJ Dobruška TJ Vítkovice Spartak Hlinsko Spartak Hlinsko
1989/1990 TJ Spartak Praha 4 ODPM H. Brod DP Praha DP Praha
1990/1991 TJ Dobruška Sokol Krčín Lokomotiva Chomutov Lokomotiva Chomutov
1991/1992 TJ Spartak Praha 4 ODPM H. Brod Sokol Pustějov Sokol Pustějov
1992/1993 SK Praha 4 ODPM H. Brod TJ Pustějov TJ Pustějov
1993/1994 TJ Jiskra H. Brod SK Studénka TJ Plzeň-Litice SSK Vítkovice
1994/1995 TJ Jiskra H. Brod SSK Vítkovice Sokol Rokytnice Jiskra Raspenava
1995/1996 TJ Jiskra H. Brod SSK Vítkovice D. Chomutov SSK Vítkovice
1996/1997 TJ Jiskra H. Brod SKNH Klášterec Sokol Rokytnice HK Hlinsko
1997/1998 TJ Jiskra H. Brod TJ Šr. Žatec Sokol Dobruška Červ. Kostelec
1998/1999 SK Chomutov NH Sokol Dobruška HK Hlinsko Jiskra H. Brod
1999/2000 SK Chomutov NH Sokol Krčín Stará Ves SK Studénka
2000/2001 SK Chomutov NH Sokol Dobruška SKH Bolevec Sokol Blovice
2001/2002 SK Chomutov NH TJ Rokytnice SK Studénka Sokol Dobřív
2002/2003 Sokol Dobruška Sokol Krčín HK Hlinsko SKNH Klášterec
2003/2004 SK Chomutov NH Sokol Krčín Sokol Blovice Sokol Olbramovice
2004/2005 SK Chomutov NH SK Studénka TJ Příchovice Sokol Krčín
2005/2006 SK Chomutov NH Sokol Tymákov TJ Přeštice TJ Jiskra Raspenava
2006/2007 SK Chomutov NH Sokol Tymákov TJ Spartak Modřany Sokol Tymákov
2007/2008 SK Chomutov NH Sokol Dobruška Sokol Krčín TJ S. Opatovice
2008/2009 TJ Přeštice Sokol Tymákov
TJ Šroubárna Žatec
Sokol Tymákov
2009/2010 Sokol Dobruška Sokol Tymákov Sokol Tymákov TJ Plzeň Újezd
2010/2011 Sokol Tymákov Sokol Krčín Sokol Tymákov Chropyně
2011/2012 Sokol Dobruška KNHCH Litvínov TJ Plzeň Újezd TJ Příchovice
2012/2013 Sokol Dobruška TJ S. Opatovice TJ Plzeň Újezd Sokol Tymákov
2013/2014 Sokol Krčín TJ Plzeň Újezd Sokol Svinov Baník Most NH
2014/2015 TJ Přeštice TJ Přeštice TJ Plzeň Újezd Sokol Ostopovice
2015/2016 Sokol Tymákov Sokol Tymákov TJ Sokol Kyšice SK Studénka
2016/2017 Sokol Tymákov TJ Stará Ves nad Ondřejnicí Sokol Tymákov TJ Vracov
2017/2018 Sokol Tymákov TJ Plzeň - Újezd Sokol Tymákov TJ Přeštice

 

Přidejte komentář